HAKKIMIZDA

ÇALIŞMA SAATLERİ
PAZARTESİ - CUMA: 09:00 - 18:00
ADRESİMİZ:
İkitelli OSB Başakşehir San. Sit. F - Blok No:25 Pk: 34480 İstanbul / Türkiye
BİZE ULAŞIN:
+90 212 777 72 97 +90 551 408 19 07

Her uzun yolculuk,
küçük bir adımla başlar.

İşte buradasınız.

MISURA TEKNOLOJİ

MISURA TEKNOLOJI SANAYI VE TİCARET LTD.ŞTİ. 2018 yılında Sayın Emrah Kayadibi tarafından İstanbul’da kurulmuştur. MISURA TEKNOLOJI SANAYI VE TİCARET LTD.ŞTİ. 2018 yılında Sayın Emrah Kayadibi tarafından İstanbul’da kurulmuştur. MISURA TEKNOLOJI SANAYI VE TİCARET LTD.ŞTİ. 2018 yılında Sayın Emrah Kayadibi tarafından İstanbul’da kurulmuştur.
 
 

MISURA TEKNOLOJİ

MISURA TEKNOLOJI SANAYI VE TİCARET LTD.ŞTİ. olarak makina sektöründe uzun yıllardır edinmiş olduğumuz tecrübelerimiz, teknolojik gelişmeleri yakından takip eden genç-dinamik kadromuz ve ileri teknoloji, yüksek verimliliğe sahip ürünlerimiz ile hizmetinizdeyiz.

0

ÇALIŞMA SAATİ

0

BİTİRİLEN PROJE

0

GERİDÖNÜŞ
 

HEDEF & STRATEJİ

 

Ülkemize değer katmayı temel amaç edinen MISURA TEKNOLOJI faaliyetlerini şeffaf kurumsal yönetim , uluslararası standartlarda üretim , müşteri memnuniyeti ve toplumsal sorumluluk anlayışı ile devam ettirmektedir.

MISURA TEKNOLOJI olarak; müşterilerimizin, iş ortaklarımızın ihtiyaçlarını karşılamak için çözüm odaklı, kaliteli, hızlı ve sorunsuz bir şekilde hizmet vermeyi temel amaç olarak görmekteyiz. Yedek parça ve satış sonrası hizmet konusunda da uzmanlaşan kadromuz ile her zaman siz değerli müşterilerimize çözümler sunmak için çalışmaktayız.