FİKRİNİZİ
ÜRÜNE DÖNÜŞTÜRÜYORUZ
GÜVENİLİR
ENDÜSTRİ LİDERİ
FİRMA HAKKINDA
EN İYİSİ İÇİN
MİSURA TEKNOLOJİ

ŞİRKET POLİTİKAMIZ

ŞİRKET POLİTİKAMIZ

VİZYONUMUZ

Detaylara azami özen gösterilerek üretilen her makinemizin tek amacı size benzersiz bir hizmet kalitesi ve uzmanlık sunmaktır.Misura Teknoloji ürünleri ile ilgili tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaya ve satış veya servis ihtiyaçlarınız için üstün ve kişiselleştirilmiş bir hizmet sunmaya hazırız.

ŞİRKET POLİTİKAMIZ

MİSYONUMUZ

PVC ve alüminyum işleme makinaları sektöründe oluşturduğumuz tecrübeyi, bilgi birikimimizi ve bakış açımızı farklı sektörlerde de etkin halde kullanabilmek, komple bir üretim fabrikası kurabilecek düzeye gelebilmek. Yazılım geliştirerek kaliteyi kontrol edebilmek.

ŞİRKET POLİTİKAMIZ

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Müşteri beklentileri, müşteri odaklı yaklaşımımızın temelini oluşturur. Misura teknoloji ürünlerinin sahibi olma deneyiminizi daha da iyileştirmek için hizmet ve desteğimizi satış sonrasında da sürdürüyoruz.Makinenizin en iyi performansını koruması için neye ihtiyacı olduğunu en iyi biz biliyoruz.Uzatılmış garantimiz ve onaylı teknisyenlerimizin hazırladığı servis planları ile makinenize en iyi şekilde bakılacağından emin olabilirsiniz.

İŞLETMENİZE UYGUN ÇÖZÜMLERİMİZ:
BİZ

ÜRETİRİZ

GELİŞTİRİRİZ

PLANLARIZ

MİSURA TEKNOLOJİ olarak yukarıdaki ilkelere bağlı kalıyoruz.


MİSURA TEKNOLOJİ, sektörün ihtiyacı olan alüminyum işleme makinaları, cnc tezgahlarını üretir. Standartları yeniden belirler.

NİÇİN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ?

MODERN TEKNOLOJİ

MODERN TEKNOLOJİ

MİSURA TEKNOLOJİ, gelişmiş üretim altyapısı ve modern kalite kontrol süreçleri ile uluslararası standartlara uygun ürünler üretmekte, ürünlerini geliştirmekte ve Ar-Ge yatırımlarını arttırmaktadır.

KALİTELİ MALZEME

KALİTELİ MALZEME

MİSURA TEKNOLOJİ makine üretiminde hala geleneksel dayanıklı gövde üretimi mühendisliğini kullanan ve bununla birlikte güçlü ve güvenilir makine için en üst seviye bileşenleri bir araya getiren firmadır.

KALİTELİ KONTROL SÜRECİ

KALİTELİ KONTROL SÜRECİ

Gelişmiş altyapısı ve çağdaş kalite - kontrol süreçleri ile uluslararası standartlarda üretim yapan firmamız, istikrarlı bir şekilde artan AR-GE yatırımlarımız sayesinde üretimde son teknolojiden faydalanıyor. Piyasa ihtiyaçlarını gözeten ürünler geliştiriyoruz.

UYGUN FİYAT POLİTİKASI

UYGUN FİYAT POLİTİKASI

Misura teknoloji ürünleri alüminyum işleme uygulamaları için özel olarak tasarlanmıştır.Modeller yüksek kalite ve son teknoloji ürünü ekipmanları ve rekabetçi fiyatları ile ekonomik çözümler sunar.

TECRÜBELİ KADRO

TECRÜBELİ KADRO

MİSURA TEKNOLOJİ olarak alanında uzman ve tecrübeli bir kadro ile faaliyet gösteriyoruz. Küresel satış ağımız ve uzman personelimizin sağladığı satış sonrası servis hizmetlerimiz ile dünya çapında müşteri ihtiyaçlarını hızla ve eksiksiz karşılanmasını garanti ediyoruz.

7 GÜN / 24 SAAT DESTEK

7 GÜN / 24 SAAT DESTEK

MİSURA TEKNOLOJİ müşteri talepleri doğrultusunda uzaktan ve yerinde servis hizmetleri ile satış sonrasında da tam destek ile müşteri memnuniyetini sağlamak için faaliyetlerini sürdürüyor. İhtiyaçlara göre oluşturulan planlamalar ile müşterilerimize uzak bağlantı yardımıyla 7/24 destek sağlarken, ihtiyaç oluşması durumunda yerinde servis uygulaması ile ihtiyaçlarınız için kapsamlı çözümler üretiyoruz.

İŞ SÜRECİ

  • DANIŞMANLIK
  • KONSEPT
  • ÜRETİM
  • KURULUM

İHTİYACIN BELİRLENMESİ VE DANIŞMANLIK

Uzmanlarımız ihtiyaçlarınızı görüşmek üzere sizinle görüşecektir. Bu adımla, gereksinimlerinizin bir listesini topluyoruz ve bir plan oluşturmaya başlıyoruz. Fabrikanızdan, makine ihtiyaç analizinden ve daha fazlasından yapılan bu adım, her birimizin beklentileri anlamamızı sağlar ve mutlu, kârlı bir ilişki kurmamıza yardımcı olur

KONSEPT, TASARIM VE YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ

Tasarım departmanı özel gereksinimlerini anlamak için müşteriyle birlikte çalışır. Standart çözümlerin ötesinde yenilikçi bir yaklaşım gerekiyorsa, araştırma ve geliştirme ekibi yardımcı olmak için devreye girecektir. Konsept onaylandıktan sonra nihai tasarıma geçilir. Teknoloji her MİSURA makinesinin ayrılmaz bir parçasını oluşturur. Endüstri 4.0 çağında, yazılım kontrolleri tasarım aşamasının önemli bir parçasıdır ve mekanik ve elektrik donanımı ile sorunsuz bir şekilde çalışır..

ÜRETİM

Bir tasarım müşteri tarafından imzalandıktan sonra, gerçek makinenin veya üretim hattının fiziksel üretimi gerçekleşir.Makine veya hat, her şeyin gerektiği gibi çalışmasını ve en yüksek kalite standartlarını karşıladığından emin olmak için monte edilir ve kontrol edilir. daha sonra müşterinin tasarım spesifikasyonlarına göre çalışıp çalışmadığını kontrol edeceği ve son imza vereceği devreye alma departmanında sökülüp yeniden monte edilir.

KURULUM, EĞİTİM & 7/24 DESTEK

Ekibimiz kurulumları önceden belirlenmiş tarihlerde yapar. Yatırımınızı en üst düzeye çıkarmak ve personelin güvenini sağlamak için eğitmenlerimiz çalışanları yeni makine özelliklerine alıştırmak için ziyaret eder. Misura, uzaktan bakım yapılmasını içeren tek yıllık bir garanti sunar. Çözüm çözümleri ayrıca 7/24 uzaktan destek de içerir!

ÜRÜN YELPAZESİ

Köşe Presi Makinaları

Kopya Freze Makineleri

Kesim Makineleri

Kertme Makinaları

CNC İşleme Merkezi

Atölye Ekipmanları | Lojistik Sistemler